x
<

Neden Bir Zodiac Bot?

1896’de Fransa’da kurulmuş olan Zodiac Nautic, bot denince hep akla gelen ilk marka olmuştur.

1958’den beri tüm dünyada ürünleri kullanılmakta olan Zodiac Nautic, kalitesini ve ürün yelpazesini her geçen gün artırmaktadır.

Mükemmel Taşıma Kapasitesi

Bu resimde görülen ZODIAC® bot un üzerinde 12 Amerikan futbolu oyuncusu var , ve görüldüğü gibi bot su almadan rahatlıkla bu yükü taşıyabiliyor.Şişme tüplerin geniş hacmi ve kaldırma kapasitesi böylesi bir yükü rahatlıkla yüzdürebiliyor.

Güven Veren Denge Unsuru

Geniş tüpler sayesinde alçak bir ağırlık merkezine sahip olan ZODIAC®botların alabora olması neredeyse imkansız gibidir. Bu özelliği ile ZODIAC® botlar , seyir emniyetine önem veren bilinçli kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Her Yönüyle Pratik

Kullanılmadığı zamanlarda botların depolanması genellikle sorun olarak nitelendirilir. Tüm katlanır modellerimiz, tüpleri söndürüldüğünde normal boyutlarda bir araç bagajına sığacak kadar küçük bir çanta haline gelir.
Fiber tabanlı botlarımız, sökülebilen şişme tüpleri sayesinde minimum boyutlarda yer kaplar; temizlik veya tamir gerektiren durumlarda kullanıcıya avantaj sağlar..

Ekonomik Bot

ZODIAC® botlar , klasik anlamda teknelere gore (ahşap / fiber) daha hafif olduklarından , daha küçük beygir gücünde motorlar ile rahatlıkla kullanılabilir. Bakımları özel malzeme kullanımı gerektirmez , sabunlu ve tatlı su ile kolaylıkla temizlenir.
ZODIAC® botlar ile deniz keyfi ekonomiktir.

Hava Kadar Hafif

Şişme botları oluşturan tüpler, farklı hava bölmelerinden oluşan bir yapıya sahiptir. Buna bağlı olarak hafif ve güvenli bir deniz taşıtı olarak, aynı boyuttaki klasik teknelere gore bu özellikleri ile öne çıkarlar.

Berg Pazarlama
Hakkında:

Berg Pazarlama A.Ş kurulduğu yıldan beri ZODIAC MARİNE firmasının Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürütmektedir. Firmamız için büyük önem taşıyan müşteri memnuniyeti kapsamında, siz değerli müşterilerimizi yeni hizmetimiz konusunda bilgilendirmek isteriz. Farklı kanallardan satın aldığınız ZODIAC, BOMBARD ve AVON markalı botlarınızın yaz döneminde kendilerinden beklenen performansı en üst seviyede gösterebilmeleri açısından, kışlık bakımları büyük önem taşımaktadır.

Tüm İstanbul marinalarından ve Adalar'dan teslim aldığımız botlarınızı, temizlik ve bakımları yapıldıktan sonra, 550 metrekare büyüklüğündeki kapalı servis alanımızda güvenle muhafaza etmekteyiz. Motorlu olarak teslim edilen botların, markası ne olursa olsun kışlık motor bakımları, distribütör firmalar tarafından yetkilendirilmiş servislerce gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ihtiyaç halinde, botların yenilenmesi gereken tüm aksesuar ve yedek parçalarda avantajlı fiyatlar uygulanmaktadır.